Chcesz otrzymywać od nas informacje na temat nowych produktów? Poniżej wpisz swój
e-mail.  
 
Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej na temat produktów? Złóż zapytanie ofertowe! W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.


 

Przedsiębiorstwo HEFAR jest spółką cywilną utworzoną w 1996 roku, prowadzącą działalność w zakresie produkcji elementów spawanych z tworzyw sztucznych, sprzedaży armatury sieciowej do gazu, wody, p. poż. i kanalizacji, a także kompletacją dostaw do inwestycji związanych z budową zewnętrznych sieci przesyłowych.

Od początku istnienia zajmując się najpierw produkcją w dziedzinie tworzyw sztucznych a następnie dystrybucją armatury, priorytetową dewizą firmy jest wytwarzanie i dostawa bezpiecznych, nowoczesnych systemów sieciowych opartych o najnowsze rozwiązania zarówno w zakresie stosowanych materiałów jak i procesach technologicznych. Bazując na materiałach i wyrobach uznanych europejskich producentów zapewniamy gwarancję najwyższe jakości, dążąc do uzyskania wysokiej oceny zadowolonego i usatysfakcjonowanego klienta.

Stawiając na jakość w procesach produkcji opieramy się na tworzywach firmy SIMONA gwarantujących stały najwyższy poziom wyrobów, z tych samych powodów decydując się na dystrybucję armatury wybraliśmy produkty firmy AVK - uznanego Duńskiego producenta.
Od 1994 r dystrybutorem wyrobów firmy AVKna rejon południowej polski była firma ARMADAN wprowadzając te produkty do szerokiego stosowania. W styczniu 2004 roku PPUH HEFAR przejęło działalność handlową firmy ARMADAN wraz z doświadczoną kadrą, stając się autoryzowanym dystrybutorem firmy AVK Armadan, oraz Danfoss i kontynuując obsługę dostaw armatury tych producentów na rynkach województw polski południowej.

Dążąc do pełnej obsługi inwestycji współpracujemy z producentami pozostałych elementów wykorzystywanych do budowy systemów sieciowych, co pozwala nam na kompletację dostaw zarówno do prac remontowych jak i nowobudowanych sieci przesyłowych.

Firma nasza jest liczącym się na rynku partnerem handlowym, dla wielu krajowych przedsiębiorstw wykonawczych, inwestorów i użytkowników. Obsługujemy większość zakładów wodociągowych i gazowniczych z rejonu będącego zakresem terytorialnym naszej działalności.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra gwarantuje wysoki poziom obsługi, fachową poradę i pełne zaspokojenie potrzeb klientów.

Mam nadzieję, że wizyta na naszej stronie internetowej przybliży Państwu zakres działalności naszej firmy i zachęci do nawiązania współpracy.
 

Projekt i wykonanie: